W ciągu ostatni pięciu lat Szpital MEDIKOR hospitalizował ponad 11 000 pacjentów.

 

Nie spodziewaliśmy się tak licznych porodów w tak krótkim czasie. Bardzo cieszymy się, że pacjenci obdarzają nas dużym zaufaniem i cenią naszą pracę. Oczywiście dziękujemy również całemu personelowi, bez którego ten sukces nie byłby możliwy – przyznaje Roman Bański, Dyrektor Szpitala i Opieki Ambulatoryjnej MEDIKOR

 

Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się wybrać nasz szpital jako miejsce w którym na świat przyszły ich dzieci - to wielka odpowiedzialność ale jeszcze większą radość, bo czy może być coś piękniejszego niż cud narodzin?

 

Szpital Położniczo-Ginekologiczny MEDIKOR przy ul. Rzemieślniczej 5 został otwarty 1 grudnia 2014 r. Działa w oparciu o najwyższe standardy jakości zapewniając pacjentkom bezpieczeństwo medyczne, sprawność organizacyjną i szczęśliwe rozwiązanie w komfortowych warunkach i atmosferze wzajemnego zaufania. Szpital MEDIKOR świadczy w sposób skoordynowany opiekę położniczą dla kobiet oraz neonatologiczną dla noworodków. Jesienią 2017 roku Szpital MEDIKOR dołączył do elitarnego grona szpitali Akredytowanych przez Ministra Zdrowia uzyskując wynik 87% spełnienia standardów akredytacyjnych.

 

Kompleksową opiekę świadczy w Szpitalu profesjonalny (wykwalifikowany i doświadczony) zespół lekarzy, położnych, pielęgniarek i konsultantów z różnych dziedzin medycyny, w tym psychologów, doradców laktacyjnych i specjalistów z wielu innych dziedzin. Zespół na co dzień w swoich decyzjach jest wspierany światowej klasy sprzętem medycznym i możliwością wykonania specjalistycznych badań diagnostycznych, w tym badań KTG, USG.