PL|EN|RU

Nasze placówki

W ramach NEOMEDIC funkcjonują:

 


 

UJASTEK

Ujastek od kilkunastu lat jest liderem w świadczeniu usług medycznych na terenie Małopolski. Kluczową rolę w jego strukturach odgrywa Szpital Położniczo-Ginekologiczny z oddziałami: Neonatologii, Położniczo-Ginekologicznymi oraz Ginekologii i Patologii Ciąży. Oddział Neonatologiczny z III (tj. najwyższym) stopniem referencyjności, czyni z Ujastek jedną z najważniejszych jednostek tego typu w południowo-wschodniej Polsce. Tylko w 2013 roku zespół specjalistów z Oddziału Neonatologicznego Szpitala Ujastek prowadził leczenie ponad 630 noworodków, które urodziły się przed 36. tygodniem ciąży i ponad 200 wcześniaków urodzonych przed 34. tygodniem. Wielu małych pacjentów to dzieci pomiędzy 24. a 28. tygodniem ciąży, z wagą urodzeniową pomiędzy 500 a 800 gramów.

 

Sprawując pełno profilową opiekę nad pacjentami w ramach Centrum Medycznego, Ujastek dba o ich zdrowie na każdym etapie leczenia – od konsultacji lekarskich, poprzez zaawansowaną diagnostykę i profilaktykę, aż po leczenie szpitalne. Zapewnia dostęp do kompleksowych metod leczenia, najwyższej jakości sprzętu medycznego i doświadczonych specjalistów, którzy współpracują ze sobą, zapewniając pacjentom szybki powrót do zdrowia.

 

Pod koniec 2014 roku w ramach szpitala Ujastek swoją działalność rozpoczął komercyjny oddział Estetyki i Chirurgii Jednego Dnia, łączący zespół doświadczonych specjalistów, nowoczesne metody leczenia i wysokiej klasy aparaturę medyczną. W ramach nowego oddziału realizowany jest szeroki zakres zabiegów operacyjnych i ambulatoryjnych rożnych specjalizacji (ginekologii estetycznej, dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, leczenia nietrzymania moczu, chirurgii ogólnej, laryngologii i urologii) w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Rocznie z wiedzy i doświadczenia specjalistów Centrum Medycznego Ujastek korzysta ponad 150 tysięcy pacjentów.

 

ul. Ujastek 3, 31-752 Kraków

ujastek.pl

 


 

MEDIKOR

Medikor jest jedną z najważniejszych placówek medycznych w Nowym Sączu. Oferuje szeroki zakres usług i badań medycznych, zarówno refundowanych przez NFZ, jak i prywatnych. Od 1 grudnia 2014 roku w Nowym Sączu rozpoczął działalność nowy Szpital Położniczo-Ginekologiczny Medikor, gdzie pacjentki uzyskały możliwość leczenia szpitalnego schorzeń kobiecych oraz porodów w kameralnych komfortowych warunkach pod okiem wykwalifikowanego personelu medycznego stosującego najnowocześniejsze metody diagnostyczne i terapeutyczne zgodne z najwyższymi standardami medycznymi. Szpital oferuje kompleksowe świadczenia, w tym: zabiegi i operacje ginekologiczno-położnicze, biopsję mammotomiczną piersi, pełny zakres badań USG, diagnostykę i leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, badania urodynamiczne, badania mammograficzne. Stale rozszerzana oferta i plany inwestycyjne stawiają Medikor w czołówce najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów w południowej Polsce.

 

Szpital Położniczo-Ginekologiczny MEDIKOR w Nowym Sączu został nagrodzony tytułem Lider Małopolski dla najlepszych przedsięwzięć roku 2014 w Małopolsce za „opowszechnianie nowej, wysokiej jakości położnictwa i ginekologii”.

 

W 2013 roku MEDIKOR udzielił blisko 25 000 świadczeń medycznych.

 

Szpital Położniczo-Ginekologiczny MEDIKOR

ul. Rzemieślnicza 5

33-300 Nowy Sącz

 

Centrum Medyczne MEDIKOR

ul. Długosza 45

33-300 Nowy Sącz

www.medikor.pl

 


 

TOPMED

Szpital Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych TOPMED to połączenie zespołu doświadczonych specjalistów, nowoczesnych metod leczenia i wysokiej klasy aparatury medycznej. W nowo wyremontowanym Szpitalu, realizowany jest szeroki zakres zabiegów w przyjaznej atmosferze i dbałości o bezpieczeństwo pacjenta.

 

Szpital dysponuje salami operacyjnymi i zabiegowymi spełniającymi światowe standardy medyczne, a lekarze Oddziału korzystają z nowoczesnego sprzętu do zabiegów videochirurgicznych, aparatury monitorującej, jak również sprzętu pozwalającego na małoinwazyjne i skuteczne przeprowadzenie zabiegów operacyjnych.

 

Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów stanowią dla nas wytyczne w codziennej pracy. Pacjentom oddajemy do dyspozycji przytulne pokoje jednoosobowe, wyposażone na wysokim poziomie, każdy z własną łazienką, klimatyzacją, telewizją i dostępem do WiFi.

 

Świadczymy usługi w ramach:

 

Szczegóły na temat wykonywanych zabiegów znajdziesz na stronie chirurgia.ujastek.pl

 

ul. Ujastek 3, 31-752 Kraków

 

copyright 2014 NEOMEDIC