PL|EN|RU

O nas

GRUPA NEOMEDIC zarządza największą w Polsce siecią szpitali o profilu położniczo-ginekologicznym zlokalizowanych na południu kraju (Kraków, Nowy Sącz) oraz specjalistycznymi centrami medycznymi, oferującymi pacjentom dostęp do profesjonalnej i kompleksowej opieki medycznej. W ramach sieci szpitali położniczo-ginekologicznych GRUPY NEOMEDIC funkcjonują: UJASTEK w Krakowie, MEDIKOR w Nowym Sączu oraz Szpital Wielospecjalistycznych Zabiegów Krótkoterminowych TOPMED. Placówki wyróżnia silne zaplecze technologiczno-kompetencyjne, a także dostęp do specjalistycznych usług z zakresu neonatologii, intensywnej terapii noworodka, położnictwa, ginekologii oraz zabiegów krótkoterminowych.

 

Niekwestionowany atut GRUPY NEOMEDIC to zespół cenionych w Polsce ekspertów z obszaru neonatologii, położnictwa i ginekologii, a także menadżerów służby zdrowia z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu centrami medycznymi. Zarówno ich know-how, jak i zaangażowanie, w istotnym stopniu wpływają na rozwój i sukces spółki NEOMEDIC.

 

Strategia rozwoju firmy obejmuje przede wszystkim budowanie sieci placówek medycznych zapewniających kompleksową opiekę, która spełnia najwyższe standardy jakości oraz umacnianie pozycji na rynku wysokospecjalistycznych usług medycznych, w szczególności z zakresu neonatologii.

 

NEOMEDIC jest jedną ze spółek portfelowych Innova Capital. Firma należy do czołówki środkowoeuropejskich funduszy private equity inwestujących w segmencie średnich przedsiębiorstw

copyright 2014 NEOMEDIC